FINAŁ KONKURSU DEBAT OKSFORDZKICH

W piątek 21 kwietnia odbył się finał wojewódzkiego Konkursu Debat Oksfordzkich w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana Tomasza Ślusarczyka. Organizatorem konkursu był ośrodek Europe Direct. W komisji konkursowej zasiedli zaproszeni eksperci. W składzie naszej drużyny znalazła się Zofia Szewczyk z klasy 3D a także Milena Kapela, Weronika Lepiarz, Dominik Leśnik oraz Bartosz Skrobol (wszyscy z klasy 4PB). Mając za rywali drużyny z Gliwic i Świętochłowic nasi reprezentanci mierzyli się w debatach, które dotyczyły polityki klimatycznej Unii Europejskiej. Ostatecznie zajęli drugie miejsce odbierając nagrody i dyplomy z rąk przedstawicieli organizatora. Za rok będzie okazja do powalczenia o pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Post Author: Administrator