60 LAT MINĘŁO…

Drodzy Absolwenci, Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Norwida!

Nasze liceum obchodzi w tym roku 60 – lecie swojego istnienia. Chcielibyśmy świętować ten piękny Jubileusz z jak największym Waszym udziałem, dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o Podzielenie się wspomnieniami, zdjęciami, przemyśleniami, słowem – wszystkim, co wiąże się z Norwidem. Wasze materiały i teksty chcielibyśmy wykorzystać w pamiątkowym albumie, który zostanie wydany z okazji Jubileuszu. Prace nad albumem trwają, więc prosimy o przesłanie materiałów do 31 marca 2023 r.

Będziemy również wdzięczni za każde wsparcie organizacyjne i finansowe, dzięki któremu obchody 60 – lecia naszego liceum będą godne i wspaniałe.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez Facebook!

tel.: 513 032 839

mail: 60jubileusznorwida@gmail.com 

FB: https://www.facebook.com/norwidtychy/

Do zobaczenia już 16 czerwca!

Komitet Organizacyjny Jubileuszu 60 – lecia

II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi

im. C. K. Norwida w Tychach

Post Author: Administrator