OSIĄGNIĘCIA

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW 2016/2017
Imię i nazwisko
Klasa
Osiągnięcie
Naukowe
Joanna Muchel
III a
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Joanna Domżał
II c
I miejsce w etapie diecezjalnym XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej, uczestniczka finału ogólnopolskiego
Khrystyna Pereyma
III d
Uczestniczka zawodów II stopnia XLVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
Joanna Domżał
II c
Udział w eliminacji okręgowych XLIII Olimpiady Historycznej
Mikołaj Jach
II c
Udział w eliminacji okręgowych XLIII Olimpiady Historycznej
Kacper Kuta
III d
Udział w eliminacji okręgowych XLIII Olimpiady Historycznej
Karolina Szula
III c
Udział w II etapie  XXXV Olimpiady Języka Łacińskiego
Zuzanna Święs
I a
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY 2017” (48 miejsce w regionie i 2 w powiecie)
Zuzanna Święs
I a
I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Mistrzostwa szaradziarskie – zadania logiczne”
Kacper Kuta

Bogusz Zagała

III d

III a

IV miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Legiony to żołnierska nuta”
Jadwiga Hejzner
II a
Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA
Oliwia Rosenbaiger
II a
Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA
Emilia Roj i Sandra Świeczak
I a/I b
II miejsce w XII Międzypowiatowych Igrzyskach Ortograficznych „Korrida-corrida 2017”
III miejsce w Konkursie TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckojęzycznych
Joanna Domżał
II c
VII miejsce w etapie diecezjalnym XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Marcin Kolber
III a
Stopień bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA
Artystyczne
Karolina Szula
III c
I miejsce w kategorii Sztuki plastyczne Międzyszkolnego Konkursu Jesienny ogród sztuk
Julia Bialik
II b
I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Literackim Bogowie i ludzie szukają miłości – kat. proza
Katarzyna Noculak
I b
II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Talenty na scenę – kat. piosenka solo
Karolina Szula
III c
II miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na skrzydłach wyobraźni” – kat. proza
Anna Długajczyk
I b
III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na skrzydłach wyobraźni” – kat. poezja
III miejsce w konkursie MISH MASH
Marcin Pełka
I a
II miejsce w XXVI Konkursie „Młode Talenty”
Zespół Sahara Cruiser
III miejsce w XXVI Konkursie „Młode Talenty”
Sportowe 
Weronika Paszek
I c
I miejsce w Zawodach Wojewódzkich w strzelaniach pneumatycznych w konkurencji pistolet pneumatyczny juniorek mł.
Weronika Paszek
I c
I miejsce w konkurencji Pistolet pneumatyczny 40 strzałów juniorki II RUNDA PUCHARU POLSKI OPEN
Weronika Paszek
I c
I miejsce w konkurencji Pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze – Puchar Prezesa PZSS
Weronika Paszek
I c
I miejsce w zawodach klasyfikacyjnych PZSS o „Wielki Puchar Kaczawy” w konkurencji PPN 40 juniorek
Weronika Paszek (drużynowo)
I c
II miejsce w XVII Międzynarodowych Mistrzostwach UKS Kaliber POLISH OPEN KALIBER 2016 (w konkurencji Ppn 40 kobiet)
Weronika Paszek
I c
II miejsce w Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych w strzelaniach pneumatycznych „Zaślubiny z morzem” PPN-40
Weronika Paszek
I c
II miejsce w zawodach strzeleckich „Złoty muszkiet, złota krócica, złoty rzutek” w konkurencji Ppn 40 Juniorki mł.
Weronika Paszek
I c
III miejsce w zawodach strzeleckich „Złoty muszkiet, złota krócica, złoty rzutek” w konkurencji Psp 30+30 Juniorki mł.
Weronika Paszek
I c
I miejsce na zawodach III Runda Pucharu Polski w Strzelectwie Sportowym (pistolet pneumatyczny 40 strz. – juniorki)
Kamila Kozyra (drużynowo)
III b
Awans do Ekstra Ligi w Futsalu
Krystian Klich
I c
II miejsce w klasie startowej S6 w kat. wiekowej  A Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych
I miejsce w Licealiadzie Powiatowej w tenisie stołowym dziewcząt
I miejsce w zawodach powiatowych Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt
II miejsce w Rejonowym Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt
II miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w kat. chłopców
III miejsce w Licealiadzie Powiatowej w piłce siatkowej w kat. dziewcząt
II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Tychach w kat. dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017
V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Tychach w kat. chłopców w roku szkolnym 2016/2017
Inne
Michał Pawelec
I c
I miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Śląska Modeli Plastikowych i Kartonowych w kat. Pojazdy wojskowe gąsienicowe standard 1:35 Junior
Urszula Komisarczyk
III d
Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Tychy
 OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW 2016/2017
Imię i nazwisko

 

Klasa Osiągnięcie
Naukowe
Joanna Muchel III a Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Kacper Kuta          Bogusz Zagała III d

III a

IV miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Legiony to żołnierska nuta”
Karolina Szula III c Zakwalifikowanie się do etapu okręgowego XXXIII Olimpiady Języka Łacińskiego – zawody odbędą się w styczniu 2017 r.  we Wrocławiu
Kacper Kuta

Joanna Domżał

Mikołaj Jach

III d

II c

Zakwalifikowanie się do eliminacji okręgowych XLIII Olimpiady Historycznej – zawody odbędą się w styczniu 2017 r. w Katowicach
Jagoda Wasiak

Klaudia Batek

Patrycja Pustelnik

I a Zakwalifikowanie się do eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy  o Ubezpieczeniach Społecznych – zawody odbędą się w marcu 2017 r.
Artystyczne
Karolina Szula III c I miejsce w kategorii Sztuki plastyczne Międzyszkolnego Konkursu Jesienny ogród sztuk
Zuzanna Ross I c Wyróżnienie w II Konkursie Recytatorskim im. Zbigniewa Rumla
Sportowe
Weronika Paszek I c I miejsce w Zawodach Wojewódzkich  w strzelaniach pneumatycznych  w konkurencji pistolet pneumatyczny juniorek mł.
Weronika Paszek I c V miejsce w klasyfikacji indywidualnej (pistolet sportowy cz. dokładna 30 strzałów) Śląskiego Turnieju Strzeleckiego 2016
Weronika Paszek I c VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej (pistolet sportowy cz. szybka 30 strzałów) Śląskiego Turnieju Strzeleckiego 2016
Weronika Paszek (drużynowo) I c II miejsce w XVII Międzynarodowych Mistrzostwach UKS Kaliber POLISH OPEN KALIBER 2016 (w konkurencji Ppn 40 kobiet)
I miejsce w Licealiadzie Powiatowej                        w tenisie stołowym dziewcząt
II miejsce w Rejonowym Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt
II miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w kat. chłopców

Inne
Michał Pawelec I c I miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Śląska Modeli Plastikowych i Kartonowych w kat. Pojazdy wojskowe gąsienicowe standard 1:35 Junior
Urszula Komisarczyk III d Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Tychy
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE 
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Nazwa konkursu/olimpiady
Małgorzata Gos
II a
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Joanna Domżał
I c
Finalistka XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Konrad Wróblewski
III d
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”
Izabela Bizacka
III c
Finalistka 52. Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego
Izabela Bizacka
III c
Finalistka XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Dla Młodzieży Szkół Średnich
Nikodem Wybraniec
III a
II miejsce w Konkursie Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego
Marcin Bąk
III a
II miejsce w Konkursie Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego
Agnieszka Stanaszek
III a
II miejsce w Konkursie Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego
OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE 
Agata Dudek
I b
Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pejzaże”
Marzena Szucka
II c
Finalistka XI Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w kat. poezji śpiewanej
Karolina Szula
II c
Finalistka XI Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w kat. poezji śpiewanej
Karolina Szula
II c
II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na skrzydłach wyobraźni” w kat. Proza
Anna Ormian
III b
II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na skrzydłach wyobraźni” w kat. Poezja
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 
II LO
 
I miejsce w Licealiadzie Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych w kat. chłopców
II LO
 
I miejsce w Licealiadzie Powiatowej  w tenisie stołowym w kat. dziewcząt
II LO
 
III miejsce w Licealiadzie Powiatowej                           w tenisie stołowym w kat. chłopców
II LO
 
II miejsce w Licealiadzie Powiatowej  w lidze lekkoatletycznej w kat. chłopców
Weronika Lament
I a
I miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Skokach do Wody (trampolina 1 m)
Weronika Lament
I a
I miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Skokach do Wody (trampolina 3  m)
 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

  1. Olimpiady i konkursy przedmiotowe:
  2. Kacper Kuta (kl. I d) – I miejsce w Konkursie Wiedzy o Konfliktach Zbrojnych po 1945 r. zorganizowanym przez Zakład Stosunków Międzynarodowych Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UŚ w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej        w Katowicach
  3. Paweł Brózda (kl. III a) – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego”
  4. Kornelia Maciejewska (kl. I a) – III miejsce w XI Regionalnym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych
  5. Kamil Piszczek (kl. I a) – wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych
  6. Bartosz Malisz (kl. II d) – wyróżnienie w XIV Międzylicealnym Konkursie Historycznym pt. „Górny Śląsk podczas II wojny światowej”
  7. Rafał Dyduch (kl. III b) – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”
  8. Magdalena Kasiak (kl. I c) – wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”
  9. Konkursy artystyczne:
  10. Wiktoria Gargula (kl. III a) – wyróżnienie w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka
  11. Krzysztof Wójcik (kl. II d) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Śpiewania Poezji Cypriana Norwida Bliżej Norwida 2014
  12. Anna Ormian (kl. II b) – II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Literackim „Na skrzydłach wyobraźni” w kategorii POEZJA
  13. Karolina Jabłeka (kl. kl. II c) – III miejsce w VIII Rejonowym Konkursie Recytatorskim Twórczości Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II
  14. Marta Witańska (kl. II b) – II miejsce w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie” (kategoria estetyczna)
  15. Karolina Szula (kl. I c) – III miejsce w Ogólnopolskim konkursie literackim Moja najbardziej niesamowita historia
  16. Katarzyna Job (kl. I c) – III miejsce w Ogólnopolskim konkursie literackim Moja najbardziej niesamowita historia
  17. Gabriela Kłosek (kl. II d) – II miejsce w XXIV Konkursie Młode Talenty
III. Zawody sportowe:
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Tychach w kategorii dziewcząt
  2. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Tychach w kategorii chłopców
  3. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – VIII miejsce w Finale Licealiady Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w tenisie stołowym dziewcząt
  4. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – XI miejsce w Finale Licealiady Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego – szkolna liga lekkoatletyczna chłopców
  5. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – I miejsce w rejonowych zawodach szkolnej ligi lekkoatletycznej chłopców
  6. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – I miejsce w zawodach rejonowych w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt
  7. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – III miejsce w zawodach rejonowych w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  8. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – I miejsce w licealiadzie powiatowej w szkolnej lidze lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  9. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – I miejsce w licealiadzie w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  10. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – I miejsce w licealiadzie w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt
  11. Patryk Szalaty (kl. III a) – osiągnięcia na arenie międzynarodowej i krajowej w sztukach walki

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

  I. OLIMPIADY I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

    1. Paweł Tomala (III a) – tytuł taona w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym  Lwiątko 2014

    2. Michalina Meisner (III c) – III miejsce w konkursie „Z Językami Obcymi po Europie”

    3. Magdalena Bajerska (II a) – finalistka XI edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego

    4. Szymon Barański  i Magdalena Zbyszyńska (II b) – wyróżnienie w X Regionalnym Konkursie Matematycznym dla Uczniów klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych

    5. Joanna Ławińska (kl. II b) – ocena dobra w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX”

    6. Paweł Tomala (kl. III a) – ocena dobra w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX”

    7. Marta Adamus (kl. I b) – – ocena dobra w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX”

    8. Justyna Ryszka (I d), Aleksandra Gil (II b), Kira Nazarewicz (III d) – III miejsce w IX Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych Korrida – corrida 2014

    9. Kamil Iwaniak (III c) – I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

 

II. OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

  1. Joanna Krosny i Aleksandra Loska (III b) – I miejsce w Konkursie Recytacji Poezji Cypriana Norwida „Bliżej Norwida”
  2. Agnieszka Stanaszek (I a) – I miejsce w konkursie „W moim młodzieńczym życiu jestem stróżem poranka nadziei”
  3. Anna Ormian (kl. I b) – I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim na haiku „Miniatura poetycka”
  4. Monika Świerkot (kl. III d) – wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii”
  5. Michalina Meisner (III c) – I miejsce w XI Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na Skrzydłach Wyobraźni w kategorii POEZJA”
  6. Michalina Meisner (III c) – II miejsce w XI Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na Skrzydłach Wyobraźni w kategorii PROZA”
  7. Karolina Jabłeka (kl. I c) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Juliana Tuwima
  8. Agnieszka Grech (kl. II e) – I miejsce w kategorii estetycznej w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie”
  9. Agnieszka Grech – II miejsce w kategorii psychologiczno – społecznej w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie”
  10. Agnieszka Matuszek (kl. II e) – II miejsce w kategorii estetycznej w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie”
  11. Agnieszka Matuszek – wyróżnienie w kategorii psychologiczno – społecznej w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie”
  12. Agata Wierzbicka (kl. I c) – III miejsce w kategorii psychologiczno – społecznej w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie”
  13. Agata Wierzbicka – wyróżnienie w kategorii literackiej w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie”
 

II. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Tychach w kategorii dziewcząt
  1. V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Tychach w kategorii chłopców
  1. I miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt
  1. II miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponagimnazjalnych w kategorii dziewcząt
  1. III miejsce w Rejonowych Zawodach Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej Dziewcząt IV miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  1. II miejsce w XII Międzypowiatowym Turnieju Zespołów Szkolnych w Aerobiku
  2. IV miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Piłce Siatkowej Plażowej w Kategorii dziewcząt
  3. IV miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Piłce Siatkowej  w Kategorii chłopców
  4. Karol Witański (III a) – I miejsce w skokach z wieży podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Skokach do Wody (kategoria wiekowa młodzieżowiec)
  5. Karol Witański – II miejsce w skokach z trampoliny 1 m podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Skokach do Wody (kategoria wiekowa młodzieżowiec)
  6. Karol Witański – III miejsce w skokach z trampoliny 3 m podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Skokach do Wody (kategoria wiekowa open)
  7. Patryk Szalaty (II a) – najlepszy zawodnik w konkurencji KATA – SENIOR podczas Zawodów Pucharu Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki
  8. Patryk Szalaty – I miejsce SENIOR KATA Z BRONIĄ podczas Zawodów Pucharu Europy Seniorów
  9. Patryk Szalaty – I miejsce w konkurencji SEMI KONTAKT – 75 kg podczas Zawodów Pucharu Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki
  10. Patryk Szalaty – I miejsce w konkurencji KATA z Bronią podczas Pucharu Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 I. OLIMPIADY I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

    1. Marcin Mucha (III A) – wyróżnienie za wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

     2. Jacek Szczepański (II A) – wyróżnienie za wynik w Międzynarodowym Konkursie  Kangur Matematyczny

     3. Paweł Brózda (I A) – wyróżnienie za wynik w Międzynarodowym Konkursie  Kangur Matematyczny

     3. Krzysztof Żołna (III B)  –  bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

     4. Michalina Mączka (II c) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

     5. Paweł Tomala (II A) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

     6. Rafał Dyduch (I B) – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

     7. Kajetan Karwan (II B) – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

     8. Przemysław Kakowski (I A)– wyróżnienie w IX Regionalnym Konkursie  Matematycznym dla klas I szkół ponadgimnazjalnych     

     9. Dominik Zienkiewicz (I A) – wyróżnienie w  IX Regionalnym Konkursie  Matematycznym dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

     10. Patryk Szyja (I A) i Anna Urbańczyk (II c) – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie  Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna a historia Wybrzeża Polskiego” w kat.  szkół średnich

     11. Patryk Szyja (I A) – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna a historia Wybrzeża Polskiego” w kat. indywidualnej

     12. Magdalena Nowak (III B), Edyta Wodzisz (III E) i Kamil Iwaniak (II C) – II miejsce  w VIII Międzyszkolnych Igrzyskach Ortograficznych Korrida – corrida 2013

     13. Michalina Mączka (II C) – udział w zawodach II stopnia XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego

     14. Adam Rozkoszny (III A) – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Języka  Niemieckiego

     15. Kamil Iwaniak (II C)  – udział w eliminacjach okręgowych XLII Olimpiady  Biologicznej

 

II. OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

  1. Kamila Krzepkowska (II C jako reprezentantka MDK nr 1 w Tychach) – nagroda w XV Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka
  2. Hanna Golis (III E) – nagroda w XV Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka
  3. Monika Świerkot  (II D) – wyróżnienie w XV Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka
  4. Joanna Krosny (II B) – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie 1918 – 1989”
  5. Magdalena Olszynka (III F) – wyróżnienie w Konkursie Recytacji Poezji Cypriana Norwida „Bliżej Norwida 2012”
  6. Weronika Mamot (III F) – II miejsce w kat. plastycznej XXII edycji Konkursu „Młode Talenty”
  7. Magdalena Giers (III F) – III miejsce w kat. plastycznej XXII edycji Konkursu „Młode Talenty”
  8. Marcin Podsiadły (III B) – II miejsce w kat. scenicznej  XXII edycji Konkursu „Młode Talenty”
  9. Julia Jarawka (III E) i Magdalena Olszynka (III F) – III miejsce w kat. scenicznej  XXII edycji Konkursu „Młode Talenty
  10. Michalina Mączka (II C) – III miejsce w X Powiatowym Konkursie Literackim na wiersz i małą formę prozą „Na skrzydłach wyobraźni„ w kat. Proza
  11. Magdalena Nowak (III B) – I miejsce w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie” (kat. psychologiczno – społeczna)
  12. Michalina Mączka (II C) – II miejsce w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie” (kat. psychologiczno – społeczna)
  13. Michalina Mączka (II C) – I miejsce w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie” (kat. główna – literacka)
  14. Edyta Wodzisz (III E) – III miejsce w konkursie międzyszkolnym „Piszę list do Ciebie” (kat. główna – literacka)
 

 

III. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w  Tychach – II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w  Tychach w kat. dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w  Tychach – IV miejsce  we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w  Tychach w kat. chłopców w roku szkolnym 2011/2012
      3. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w   Tychach – III miejsce w Licealiadzie Powiatowej  w piłce siatkowej chłopców
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w  Tychach – II miejsce w Licealiadzie Powiatowej w piłce ręcznej dziewcząt
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w  Tychach – I miejsce w Powiatowej Licealiadzie biegów przełajowych w kat.  chłopców
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w  Tychach – I miejsce w Powiatowej Licealiadzie biegów przełajowych w kat. dziewcząt
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w  Tychach – II miejsce w rejonowych zawodach sztafetowych biegów przełajowych  dziewcząt
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach – II miejsce w Licealiadzie Powiatowej w tenisie stołowym w kat. Chłopców
       9. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałam  i Integracyjnymi im. C. K. Norwida w   Tychach – IV  miejsce w Licaliadzie Powiatowej w tenisie stołowym w kat.   Dziewcząt
  1. Karol Witański (II A) – IV miejsce w konkursie skoków do wody na trampolinie 3 m   – Zimowe Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody
  1.  Karol Witański (II A) – II miejsce w konkursie skoków do wody na trampolinie 3 m synchron – Zimowe Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody
  2. Karol Witański (II A) – IV miejsce w konkursie skoków do wody na trampolinie 1 m – Zimowe Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody
  1. Patryk Romańczuk (III B) – I miejsce w konkurencji NE-WAZA – Ogólnopolska Liga JU JITSU 
OSIĄGNIĘCIA Z POPRZEDNICH LAT

NORWID to szkoła szczycąca się wieloma laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych, artystycznych i zawodów sportowych. Oto lista laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych oraz ich opiekunów:
Rok szkolny
Imię i nazwisko finalisty/laureata
Tytuł
Imię i nazwisko opiekuna

1972/1973
Rafał Kołodziej
Finalista Olimpiady Matematycznej
mgr WłodzimierzTrlik

1974/1975
Joanna Straszecka
Finalistka Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1975/1976
Helena Buzała
Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego
mgr Krystyna Jamrozik

1975/1976
Zbigniew Darocha
Finalista Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1975/1976
Krzysztof Jonderko
Finalista Olimpiady Chemicznej
mgr Janusz Kozaczka

1978/1979
Ilona Studzińska
Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego
mgr Teresa Hetmańska

1979/1980
Natalia Juranek
Finalistka Olimpiady Historycznej
mgr Wiktoria Głód

1980/1981
Aleksandra Okwiecińska
Finalistka Olimpiady Wychowania Muzycznego
mgr Urszula Kawa

1981/1982
Janina Kokoszka
Finalistka Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1984/1985
Grzegorz Wojsław
Finalista Olimpiady Filozoficznej
mgr Joanna Rozmus

1985/1986
Dariusz Moczulski
Finalista Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1986/1987
Grzegorz  Kaszyk
Finalista Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1986/1987
Paweł Ćwik
Laureat Olimpiady Chemicznej
mgr Anna Niziuk

1986/1987
Jakub Paliga
Finalista Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1987/1988
Dariusz Kozłowski
Finalista Olimpiady Języka Rosyjskiego
mgr Teresa Hetmańska

1988/1989
Ireneusz Oleksik
Finalista Olimpiady Biologicznej
mgr Bogusława Żukowska

1988/1989
Małgorzata Białkowska
Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego
mgr Henryk Małek

1989/1990
Witalij Koczuk
Finalista Olimpiady Geograficznej
mgr Helena Morawska

1990/1991
Ewa Zamorska
Laureatka Olimpiady Historii Sztuki
mgr Elżbieta Machura

1991/1992
Andrzej Kędzior
Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
mgr Natalia Nowak

1992/1993
Adam Bednorz
Finalista Olimpiady Matematycznej
mgr Krystyna Biela

1993/1994
Adam Bednorz
Laureat Olimpiady Matematycznej
mgr Krystyna Biela

1993/1994
Adam Bednorz
Finalista Olimpiady Informatycznej
mgr Krystyna Biela

1993/1994
Marcin Bilski
Finalista Olimpiady Fizycznej
mgr Ewa Banaś

1994/1995
Adam Bednorz
Laureat Olimpiady Matematycznej
mgr Krystyna Biela

1994/1995
Adam Bednorz
Finalista Olimpiady Informatycznej
mgr Krystyna Biela

1994/1995
Adam Bednorz
Laureat Olimpiady Fizycznej
mgr Renata Pudykiewicz

1994/1995
Karina Mucha
Finalistka Olimpiady Języka Polskiego
mgr Urszula Sojka

1994/1995
Witold Bednorz
Finalista Olimpiady Matematycznej
mgr Krystyna Biela

1994/1995
Katarzyna  Bednaręka
Finalistka Olimpiady Historii Sztuki
mgr Elżbieta Machura

1995/1996
Aleksander Uszok
Finalista Olimpiady Filozoficznej
mgr Ewa Lipiec

1995/1996
Witold Bednorz
Finalista Olimpiady Fizycznej
mgr Małgorzata Leszczyńska – Kloc

1995/1996
Witold Bednorz
Finalista Olimpiady Matematycznej
mgr Krystyna Biela

1995/1996
Adam Głogowski
Finalista Olimpiady Języka Angielskiego
mgr Alicja Nawratowicz

1995/1996
Anna Konieczna
Laureatka Olimpiady Wiedzy Religijnej
ks. Andrzej Nowicki

1995/1996
Krzysztof Lipiec
Laureat Olimpiady Wiedzy Religijnej
ks. Andrzej Nowicki

1996/1997
Adam Głogowski
Finalista Olimpiady Języka Angielskiego
mgr Alicja Nawratowicz

1996/1997
Piotr Kocełak
Finalista Olimpiady Biologicznej
mgr Joanna Blaski

1996/1997
Witold Bednorz
Laureat Olimpiady Matematycznej
mgr Krystyna Biela

1996/1997
Agnieszka Kamińska
Finalistka Olimpiady Języka Polskiego
mgr Urszula Sojka

1997/1998
Agnieszka Kamińska
Laureatka Olimpiady Języka Polskiego
mgr Urszula Sojka

1997/1998
Adam Głogowski
Laureat Olimpiady Języka Angielskiego
mgr Alicja Nawratowicz

1998/1999
Krzysztof Lipiec
Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
mgr Joanna Rozmus

1998/1999
Magdalena Wanot
Laureatka Olimpiady Wiedzy Religijnej
ks. Krzysztof Skiba

1999/2000
Ewelina Majewska
Finalistka Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
mgr Joanna Rozmus

1999/2000
Artur Palowski
Finalista Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
mgr Natalia Nowak

1999/2000
Tomasz Banaś
Finalista Olimpiady Wiedzy Religijnej
ks. Krzysztof Skiba

2000/2001
Magdalena Wanot
Finalistka Olimpiady Języka Polskiego
mgr Ewa Lipiec

2000/2001
Artur Palowski
Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
mgr Natalia Nowak

2000/2001
Artur Palowski
Finalista Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
mgr Natalia Nowak

2001/2002
Andrzej Majewski
Laureat Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
mgr Joanna Rozmus

2001/2002
Paweł Szwarc
Finalista Olimpiady Języka Angielskiego
mgr Janusz Słupek

2001/2002
Małgorzata Ziółkowska
Finalistka Olimpiady Wiedzy Religijnej
ks. Krzysztof Skiba

2002/2003
Maria Michalik
Laureatka Olimpiady Języka Angielskiego
mgr Barbara Bednorz

2002/2003
Michał Gross
Laureat Olimpiady Astronomicznej
mgr Renata Pudykiewicz

2002/2003
Magdalena Gunia
Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
mgr Magdalena Michalak – Urbańczyk

2002/2003
Paweł Szwarc
Finalista Olimpiady Języka Francuskiego
mgr Genowefa Szpotańska

2003/2004
Przemysław Tacik
Laureat Olimpiady Filozoficznej
mgr Ewa Lipiec

2003/2004
Przemysław Tacik
Laureat Olimpiady Historycznej
mgr Natalia Nowak

2003/2004
Przemysław Tacik
Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
mgr Natalia Nowak

2004/2005
Katarzyna Mrugała
Finalistka Olimpiady Artystycznej
mgr Elżbieta Machura

2007/2008
Tomasz Leśniak
Laureat Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
mgr Natalia Nowak

2007/2008
Tomasz Leśniak
Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
mgr Natalia Nowak

Post Author: